Článek vánoční.

.
Zdá se, že nejen my žijeme v hodně nejisté době, ale snad i celá naše planeta prochází nějakou a již dobře vnímatelnou krizí. Copak o to, ekologičtí aktivisté se alepoň dočkali příchodu Grety Thunbergové. Narozdíl od křesťanů, kteří rok co rok očekávají druhý příchod Ježíše Krista. Zatím však marně.
Já osobně, už na nic a na nikoho nečekám, tedy hlavně neočekávám žádné příznivé, či dokonce radostné zprávy.
No, úvod, byť ne příliš zdařilý mám za sebou ! Víte, píšu kraviny a navíc mě psaní už vůbec nebaví. Tak nějak se mně vybavuje někdejší rozhovor rádia Svobodná Evropa s Pavlem Landovským, bylo to tuším těsně před „Sametovou revolucí „. Padl tam dotaz ve znění: ,,Co říkáte dění v Československu ?“ Landovský tehdy velice stručně a originálně odvětil: ,, Čím více toho vím, tím menší chuť mám něco říkat !“
Dnes je Štědrý den, jsem rád, že zatím vůbec jsem a že mám tu svoji úplnou rodinu! Vím, že mám vlastně úplně všechno to, co za něco v životě vůbec stojí !
Svým nemnohým čtenářům a především jmenovitě – váženému panu Josefu Doxanskému, přeji moc a moc zdraví, a též příjemné prožití vánočních svátků !!
Kp.
This entry was posted in Šachy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *