Trapné májové dny .

Májové dny bývaly po mnoho let slavné. Ano, bývaly viditelně sváteční a velice slavné ! Co z nich dnes zbylo ? Jen ta nepříjemná pachuť trapnosti. Po odchodu, či spíše politické přeměně komunistických fanatiků, se k moci dostali ještě větší a nenávistnější fanatici. Samozřejmě, jen úplný hlupák může očekávat od nějakého piráta i tu minimální moudrost a slušnost. A když se k tomuto novodobému politickému výkvětu národa přidá evidentně duševní vyšinutý bulvarista, jehož živnou půdou se stala profláknutá ODS (jak jinak ?), tak je na trapnost našeho národa dokonale zaděláno !
Na místo památníku Koněva nám pražští ubožáci postavili záchodovou mísu ! Pravda, jistou symboliku tento počin skrývá. Matička Praha, někdejší Čechů ráj je dnes pro skutečné Čechy velkoměstem hodně odcizeným. Jojo, Praha je dnes pro výraznou většinu Čechů jen takovou obrovskou záchodovou mísou, prostě na hovno !
Zatímco Plzeň opět a tradičně slavila (letos díky Covidu o hodně skromněji) osvobození americkou armádou. Tak pražští pitomci došli k fantastickému zjištění, že se Praha v tom 45 roce osvobodila sama a díky Vlasovcům !
Inu, nejen v hokeji je nutné čas od času přepisovat dějiny ! A kdo neskáče není Čech ! Hop, hop !
Kp.
This entry was posted in Šachy.

2 comments on “Trapné májové dny .

  1. Martin Paldus napsal:

    Co ty seš to za proruskýho kripla?

  2. Player napsal:

    Ignorujte ho, dědka Krolopa znám z oddílu a jeho kecy fakt nechceš poslouchat. Pořád kecá jak mistr světa všemu rozumí všude byl. Ale je to komoušskej debil nejrači by se vrátil do roku 1985 pořád jen držkuje nechce žít v dnešní době.
    Ať se zahrabe a odjede do Moskvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *